Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Ulanów w terminie od 01-07-2024 r. do 31-12-2025
GMINA I MIASTO ULANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00124307
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00124307/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-27 14:56
- Lokalizacja
- Ulanów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b34404ec-2306-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 6020016510
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00124307 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Ulanów w terminie od 01-07-2024 r. do 31-12-2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO ULANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409488
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 5
1.5.2.) Miejscowość: Ulanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-410
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158763041
1.5.8.) Numer faksu: 158763053
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ulanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ulanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Ulanów w terminie od 01-07-2024 r. do 31-12-20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b34404ec-2306-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124307
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017021/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Ulanów w terminie od 01-07-2024 r. do 31-12-2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.270.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) odbiór i transport całej masy odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz odpadów zmieszanych, pozostałych po
segregacji (tzw. balastu) ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych i wskazanych nieruchomości niezamieszkałych;
b) odbiór i transport całej ilości odpadów komunalnych, przekazanych przez właścicieli wszystkich nieruchomości
zamieszkałych i niezamieszkałych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK);
c) Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór od właścicieli nieruchomości zamieszkałych odpadów o kodzie 20 03 01, ich
załadunek, transport do Instalacji Przetwarzania Odpadów wskazanej dla regionu północnego w Wojewódzkim Planie
Gospodarki Odpadami Województwa Podkarpackiego lub do Instalacji Zastępczej w przypadku braku instalacji regionalnej,
wskazanej w obowiązującej uchwale Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie wykonania Planu Gospodarki
odpadami dla Województwa Podkarpackiego.
Zgodnie z zawartym porozumieniem z dnia 23 listopada 2016 r. miejscem składowania odpadów będzie IPOK Regionu
Północnego Województwa Podkarpackie, gdzie wskazano miejsce składowania odpadów miejscowość Sigiełki, gmina
Krzeszów.
d) .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej:
„SWZ”).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 452,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 452,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 452,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krzeszowie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 865-21-43-882
7.3.3) Ulica: Biłgorajska
7.3.4) Miejscowość: Krzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 37-418
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 452,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-07-01 do 2025-12-31| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |