Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych budynków administrowanych przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie w 2024r. – 12 zadań.
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00074233
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-29 12:24
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania
Wykonawcy
12 przyznanych
ANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
37 638 PLNANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
28 044 PLNSTANISŁAW SOPELRzeszów, PL
28 044 PLNANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
39 556,8 PLNANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
30 848 PLNSTANISŁAW SOPELRzeszów, PL
23 616 PLNPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KARABELA" Sp. z o.o.Tarnobrzeg, PL
32 328 PLNBEATA MARKOWICZUstrzyki Dolne, PL
36 660 PLNANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
153 061,2 PLNANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
19 409,4 PLNANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
14 022 PLNANDRZEJ DRYNIAKŁańcut, PL
17 712 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.