Bezpieczny pieszy w gminie Miłomłyn
GMINA MIŁOMŁYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00074278
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00074278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-01-29 12:27
- Lokalizacja
- Miłomłyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca48a6fa-091b-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7411979710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogowePomoce dydaktyczne
Wykonawcy
1 przyznane
RADOSŁAW KONSTANTYMIłomłyn, PL · lot 1
236 149,1 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00074278 z dnia 2024-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bezpieczny pieszy w gminie Miłomłyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOMŁYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743686
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Twarda 12
1.5.2.) Miejscowość: Miłomłyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-140
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@milomlyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milomlyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca48a6fa-091b-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bezpieczny pieszy w gminie Miłomłyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca48a6fa-091b-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00074278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045120/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 BEZPIECZNY PIESZY W GMINIE MIŁOMŁYN
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III: Rozwój sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego, w – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych”, Działanie 9.3 – „Infrastruktura Edukacyjna”, Poddziałanie 9.3.4 – „Infrastruktura edukacji ogólnokształcącej”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257661
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - Poprawa infrastruktury mieście MiłomłynZakres zamówienia obejmuje:
1. Wyznaczenie, ogrodzenie i oznakowanie nowego przejścia dla pieszych na ulicy Nadleśnej w Miłomłynie
2. Dodatkowe oznakowanie istniejącego przejścia dla pieszych na ulicy Pasłęckiej w Miłomłynie
3. Wykonanie progu wyspowego na ulicy Twardej w Miłomłynie
Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres robót do wykonania wraz z określeniem minimalnych wymagań został określony w dokumentacja technicznej, przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – Załącznik Nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga, żeby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5A do SWZ oraz zgodnie z dokumentacją techniczną.
Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III: Rozwój sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego, w – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych”, Działanie 9.3 – „Infrastruktura Edukacyjna”, Poddziałanie 9.3.4 – „Infrastruktura edukacji ogólnokształcącej”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 26884,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Dostawa wyposażenia miasteczek ruchu drogowego i urządzeń edukacji komunikacyjnejSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III: Rozwój sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego, w – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych”, Działanie 9.3 – „Infrastruktura Edukacyjna”, Poddziałanie 9.3.4 – „Infrastruktura edukacji ogólnokształcącej”
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 172816,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Bezpieczny pieszy w gminie Miłomłyn” do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 21.06.2023r. do godz. 09:00 wpłynęły:
Część 1 - Poprawa infrastruktury w mieście Miłomłyn – 1 oferta
Wszystkie złożone oferty podlegające ocenie w niniejszym postępowaniu
o udzielenie zamówienia publicznego zawierały cenę, która przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59159,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59159,13 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236149,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236149,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236149,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SetOne Radosław Konstanty
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7211146069
7.3.3) Ulica: Kolejowa 13
7.3.4) Miejscowość: Miłomłyn
7.3.5) Kod pocztowy: 14-140
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236149,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2024-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |