Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kruszew dz. nr ewid. 87/1.
GMINA PNIEWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00075052
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00075052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-29 13:41
- Lokalizacja
- Pniewy, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abb9db06-b463-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 7972056581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00075052 z dnia 2024-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kruszew dz. nr ewid. 87/1.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pniewy
1.5.2.) Miejscowość: Pniewy
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-652
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.pniewy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kruszew dz. nr ewid. 87/1.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abb9db06-b463-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00075052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000082/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kruszew przez wieś.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00041143
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej na działce ewidencyjnej nr 87/1 w miejscowości Kruszew , 0020 Kruszew, jednostka ewid. 140609_2 , Gmina Pniewy.
W miejscowości Kruszew zaplanowano drogę o jezdni bitumicznej (nawierzchnia twarda ulepszona) jednojezdniową, o szerokości jezdni 3,50 m – 4,00 m i obustronne pobocza o szerokości od 0,5 m utwardzone kruszywem łamanym i pochyleniem poprzecznym 8%. Zaprojektowano spadek jezdni daszkowy o nachyleniu poprzecznym 2 %. Długość przebudowywanego odcinka drogi – 1009 mb,. Kategoria drogi – gminna, klasa drogi -D, kategoria ruchu KR1.
Szczegółowy zakres zamówienia jest zawarty w dokumentacji projektowej, będącej załącznikiem do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W czasie trwania postępowania ujawniła się potrzeba rozszerzenia zakresu zamówienia, co powoduje, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.| 2024-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |