Dostawa upominków rzeczowych dla rodzin biorących udział w badaniach statystycznych realizowanych przez Urząd Statystyczny w Lublinie
Urząd Statystyczny w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00075155
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-29 13:52
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122134202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Torby włókienniczeWyroby biuroweParasole
Wykonawcy
3 przyznane
MARZENA GIERSZEWSKAPruszcz Gdański, PL
37 822,5 PLNMARZENA GIERSZEWSKAPruszcz Gdański, PL
37 822,5 PLNMARZENA GIERSZEWSKAPruszcz Gdański, PL
37 822,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.