Utrzymanie i konserwacja zieleni przyulicznej dróg gminnych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00124370
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00124370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-27 15:14
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ff78ed8-6cd0-44a8-a745-f3c9f4f97ca0
- Identyfikator
- 01525964000041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00124370 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie i konserwacja zieleni przyulicznej dróg gminnych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 4434820
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie i konserwacja zieleni przyulicznej dróg gminnych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ff78ed8-6cd0-44a8-a745-f3c9f4f97ca0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018143/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Utrzymanie i konserwacja zieleni przyulicznej dróg gminnych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093322
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
a) Postępowanie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym bez negocjacji;
b) Możliwość udzielenia niniejszego zamówienia została przewidziana Ogłoszeniu o zamówieniu (Dz.U. S: 71/2024 210235-2024) i Części II pkt 10 SWZ zamówienia podstawowego gdzie Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, określając zakres zamówienia oraz warunki na jakich zostanie udzielane;
Z UWAGI NA OGRANICZENIA ZNAKÓW CD W INFORMACJACH DODATKOWYCH
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Dz.U. S: 71/2024 210235-2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.4.2025.MMA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 894593,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług, co w zamówieniu podstawowym i jest zgodne z jego przedmiotem obejmujących prace pielęgnacyjne, porządkowe oraz utrzymanie terenów zielonych w należytym stanie wizualnym i technicznym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Formularz cenowy stanowiący jednocześnie zakres prac do wykonania – Załącznik nr 4 do Zaproszenia;
b) Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami – Załącznik nr 1 do Zaproszenia, w tym;
- ramowe zasady wykonywania prac – Załącznik nr 1A do Zaproszenia (stanowiące jednocześnie Załącznik nr 2 do umowy);
- wykaz dróg publicznych gminnych objętych konserwacją – Załącznik nr 1B do Zaproszenia (stanowiący jednocześnie Załącznik nr 3 do umowy);
- wykaz dróg wewnętrznych objętych konserwacją – Załącznik nr 1C do Zaproszenia (stanowiący jednocześnie Załącznik nr 4 do umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
77312000-0 - Usługi usuwania chwastów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77340000-5 - Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AG-COMPLEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5240018775
7.3.3) Ulica: Płytowa 14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-046
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 962394,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Uzasadnienie faktyczne wyboru trybu c.d:c) Zamówienie polega na utrzymaniu i konserwacji zieleni przyulicznej na terenie Dzielnicy Bielany i obejmuje wyszczególnione w formularzu cenowym prace pielęgnacyjne, porządkowe oraz utrzymanie terenów zielonych w należytym stanie wizualnym i technicznym.
Zatem polega na powtórzeniu podobnych usług zdefiniowanych w zamówieniu podstawowym i jest zgodne z jego przedmiotem;
d) Całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego;
e) Przedmiotowe zamówienie zostanie udzielone, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego (umowa zamówienia podstawowego została zawarta 03.06.2024 r.), Wykonawcy zamówienia podstawowego.
| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |