Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Pionkach

Gmina Miasto Pionki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00075353
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00075353/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-29 14:13
Lokalizacja
Pionki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-60ff9deb-afaa-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
Identyfikator
7962958767
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawRoboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00075353 z dnia 2024-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Pionkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15

1.5.2.) Miejscowość: Pionki

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 3414201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@pionki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60ff9deb-afaa-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Pionkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60ff9deb-afaa-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00075353

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022467/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Pionkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej – Umowa o przyznaniu pomocy Nr 03692-6935-UM0715809/23 z dnia 27.11.2023r. Projekt "Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Pionkach" dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00025296

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej na terenie Ogródka Jordanowskiego w Pionkach. W celu realizacji inwestycji Gmina Miasto Pionki posiada niezbędną dokumentację projektową.
2. Inwestycja realizowana będzie: ul. Leśna, 26 – 670 Pionki , Działka ewidencyjna nr: 2/20, 2/87 i 2/88.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Bezpośrednio przed otwarciem ofert (wpłynęły 2 oferty), Zamawiający podał kwotę 270.000,00 zł, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Oferta najkorzystniejsza opiewa na kwotę 399.008,93 zł, a więc przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający postanowił nie zwiększać tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282082,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399008,93 PLN

2024-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane