DOSTAWA SZWÓW CHIRURGICZNYCH

WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00076625
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-30 08:18
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5542235340
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szwy chirurgicznePodwiązki naczyniowePrzyrządy chirurgiczne

Wykonawcy

3 przyznane

AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
128 820,54 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
28 434,35 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
128 820,54 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.