„Rewitalizacja parku zabytkowego położonego przy Pałacu Humnickich w Birczy etap II” w ramach dofinansowania inwestycji z programu Rządowy Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

Miasto i Gmina Bircza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00124463
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00124463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-27 17:38
Lokalizacja
Bircza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9f70d76-d72b-4145-a2b5-8f21b9b46a52
Identyfikator
7952308157
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania parkówRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUrządzenia do nadzoru wideoKosiarki do pielęgnacji trawników, zieleni parkowej lub terenów sportowychŁadowarki jezdne

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ BIŁASRopienka, PL · lot 0
2 146 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00124463 z dnia 2025-02-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja parku zabytkowego położonego przy Pałacu Humnickich w Birczy etap II” w ramach dofinansowania inwestycji z programu Rządowy Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Bircza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900476

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ojca Św. Jana Pawła II 10

1.5.2.) Miejscowość: Bircza

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-740

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bircza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bircza.pl/asp/start,0

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bircza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja parku zabytkowego położonego przy Pałacu Humnickich w Birczy etap II” w ramach dofinansowania inwestycji z programu Rządowy Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9f70d76-d72b-4145-a2b5-8f21b9b46a52

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00217578/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 „Rewitalizacja parku zabytkowego położonego przy Pałacu Humnickich w Birczy etap II”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592811

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1617886,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1 Przedmiotem zamówienia „Rewitalizacja parku zabytkowego położonego przy Pałacu Humnickich w Birczy etap II” będzie wykonanie rewitalizacji zabytkowego parku położonego przy Pałacu Humnickich w Birczy, która przewiduje wykonanie szeregu zadań poprawiających dostępność, estetykę oraz wpływających na wzmocnienie więzi społecznych. Park po rewitalizacji będzie w pełni dostosowany dla potrzeb lokalnej społeczności, turystów i osób niepełnosprawnych. Wprowadzone elementy małej architektury uczynią go bardziej atrakcyjnym i przyjaznym. Obiekt podlega ścisłej ochronie konserwatorskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

16311100-9 - Kosiarki do pielęgnacji trawników, zieleni parkowej lub terenów sportowych

34144710-8 - Ładowarki jezdne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2146350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2679705,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2146350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo - Handlowa Transportowo - Budowlana Tomasz Biłas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6881194561

7.3.3) Ulica: Zawadka 50

7.3.4) Miejscowość: Ropienka

7.3.5) Kod pocztowy: 38-711

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2146350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

2025-02-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane