Remont drogi powiatowej nr 1559Z (Żabów-Mechowo) na odcinku: Ryszewko, Młyny oraz Turze
Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00076718
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00076718/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-30 08:32
- Lokalizacja
- Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c0ca871-ae16-11ee-a681-52fe4aa7189e
- Identyfikator
- 8531457417
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00076718 z dnia 2024-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1559Z (Żabów-Mechowo) na odcinku: Ryszewko, Młyny oraz Turze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipiańska 4
1.5.2.) Miejscowość: Pyrzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 91 8811300
1.5.8.) Numer faksu: 91 5065500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@pyrzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyrzyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c0ca871-ae16-11ee-a681-52fe4aa7189e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 1559Z (Żabów-Mechowo) na odcinku: Ryszewko, Młyny oraz Turze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c0ca871-ae16-11ee-a681-52fe4aa7189e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00076718
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016098/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont drogi powiatowej nr 1559Z (Żabów-Mechowo) na odcinku: Ryszewko, Młyny oraz Turze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OP.272.1.2024.EC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Remont nawierzchni na odcinku drogi 1559Z o długości ok. 3,200 km poprzez powierzchniowe jej utrwalenie emulsją asfaltową i grysem kamiennym za pomocą cienkich warstw na zimno o grubości 2 cm. Droga powiatowa 1559Z zlokalizowana jest na trzech działkach:
1. nr. ewidencyjny 88, 52/1,76 - obręb Ryszewko gm. Pyrzyce;
2. nr ewidencyjny 55 obręb Młyny gm. Pyrzyce,
3. nr ewidencyjny 83,212 obręb Turze gm. Pyrzyce).
Remontowany odcinek jest drogą klasy technicznej Z (zbiorcza) jednojezdniową, dwupasmową, posiadającą nawierzchnię asfaltową z licznymi ubytkami i uszkodzeniami o szerokości 4,5 - 5,5m.
2) Dodatkowo wyremontowane zostaną pobocza kruszywem mineralnym o szerokości ok. 1 m., ponieważ ulica na objętym remontem odcinku nie posiada krawężników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 579268,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 626070,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |