,,Dostawa leków z programów lekowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju”
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BUSKU-ZDROJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00076778
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-30 08:42
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6551662705
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
9 przyznanych
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
20 606,4 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
20 606,4 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 454,8 PLNABBVIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
107 999,99 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
55 299,96 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
13 677,98 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
6937,49 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
9341,57 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
1526,62 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.