przygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00077989
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-30 10:57
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
ELOWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL
1 282 172,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.