Wykonanie remontu klatki schodowej, pomieszczeń biurowych w budynku przy ul. Ks. Bp. Ignacego Krasickiego 6 w Szczecinie, wraz z elementami zagospodarowania terenu

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00079384
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00079384/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-30 13:21
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49316888-9e49-11ee-948d-82b0c04ef850
Identyfikator
8513163987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00079384 z dnia 2024-01-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu klatki schodowej, pomieszczeń biurowych w budynku przy ul. Ks. Bp. Ignacego Krasickiego 6 w Szczecinie, wraz z elementami zagospodarowania terenu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321243470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mariacka 25

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-546

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 914886353

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.tomaszewska@zbilk.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zbilk_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu klatki schodowej, pomieszczeń biurowych w budynku przy ul. Ks. Bp. Ignacego Krasickiego 6 w Szczecinie, wraz z elementami zagospodarowania terenu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49316888-9e49-11ee-948d-82b0c04ef850

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00079384

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035390/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 Remont klatki schodowej, pomieszczeń biurowych w budynku przy ul. Ks. Bp. Krasickiego 6 w Szczecinie z elementami zagospodarowania terenu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00561452

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBiLK.DZP.AT.171-71-TP/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 456382,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu klatki schodowej, pomieszczeń biurowych w budynku przy ul. Ks. Bp. Ignacego Krasickiego 6 w Szczecinie, działka nr 14/6 obręb 2063, zgodnie z przepisami dotyczącymi robót w obiekcie zabytkowym i jego otoczeniu, zgodnie z Decyzjami Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 456 382,21 zł brutto, natomiast cena oferty najkorzystniejszej, niepodlegającej odrzuceniu to 820 000,00 zł brutto. Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia środków na realizację zamówienia.
W związku z powyższym, Zamawiający zobowiązany był unieważnić przedmiotowe postępowanie.
2024-01-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane