„Dostawa i montaż instalacji paneli fotowoltaicznych PV w budynkach przy ul. Kaliskiej 15-19 w Opolu”
Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00079873
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-30 14:03
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542490151
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Słoneczne moduły fotoelektryczne
Wykonawcy
4 przyznane
3P ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL
28 296 PLN3P ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL
28 296 PLN3P ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL
26 440,56 PLN3P ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL
45 684 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.