„Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej Gminy Wolbrom” - projektuj i buduj.
GMINA WOLBROM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00081568
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00081568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-31 08:13
- Lokalizacja
- Wolbrom, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83317b32-1dfe-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 6372003423
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00081568 z dnia 2024-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej Gminy Wolbrom”
- projektuj i buduj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBROM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ul. Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wolbrom
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umigwolbrom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolbrom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6519311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej Gminy Wolbrom”- projektuj i buduj.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83317b32-1dfe-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00081568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035861/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zabagnie, Wolbrom, Łobzów wraz z robotami drogowymi.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307731/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WTI.271.2.16.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9756097,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest "Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej Gminy Wolbrom" w podziale na zakres podstawowy zamówienia i zakres opcjonalny zamówienia oraz z następujące zadania:
Zadanie nr 1: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie ul. Czarnoleska (kolonia Nowa Łąka)”.
Zakres podstawowy:
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami i pompownią ścieków na terenie gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie kol. Nowa Łąka. Kanalizacją sanitarną grawitacyjną objęto 40 gospodarstw domowych wraz z siecią przykanalików do granic niezabudowanych działek celem przyszłego ewentualnego podłączenia lokalizowanych zabudowań.
Zakres opcjonalny:
Nie dotyczy.
Zadanie nr 2:„Roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie ul. Radosna (kolonia Radocha)”.
Zakres podstawowy:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót odtworzeniowych po wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami i przepompowniami na terenie gminy Wolbrom
w miejscowości Zabagnie kolonia Radocha ul. Radosna. W ramach odrębnego zadania jest realizowana wzdłuż istniejącej drogi gminnej budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami do granic posesji oraz rurociąg tłoczny wraz z pompownią ścieków P-3. Kanalizacją sanitarną grawitacyjną objęto 48 gospodarstw domowych oraz wykonano sieć przykanalików do granic niezabudowanych działek celem przyszłego ewentualnego podłączenia lokalizowanych zabudowań.
Zakres opcjonalny:
W zakresie opcjonalnym po stronie południowej drogi Zamawiający przewiduje wykonanie odtworzenia nawierzchni jednostronnych opasek bezpieczeństwa z kostki betonowej na długości
177 m i szerokości 2,0 m bez wyniesienia w stosunku do jezdni – dopuszcza się lokalne zawężenia wynikające z lokalizacji ogrodzeń lub budynków.
Zadanie nr 3: „Budowa kanalizacji i roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie ul. Jagodowa i Starowiejska (kolonia Stara Wieś)”.
Zakres podstawowy:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowy kanalizacji sanitarnej oraz zaprojektowanie
i wykonanie robót odtworzeniowych po wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej wraz
z przykanalikami na terenie gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie kolonia Stara Wieś. Kanalizacją sanitarną grawitacyjną objęto 70 gospodarstw domowych oraz wykonano sieć przykanalików do granic niezabudowanych działek celem przyszłego ewentualnego podłączenia lokalizowanych zabudowań.
Zakres opcjonalny:
W zakresie opcjonalnym po stronie północnej drogi Zamawiający przewiduje wykonanie odtworzenia nawierzchni jednostronnych opasek bezpieczeństwa z kostki betonowej na długości 1050 m
i szerokości 2,0 m bez wyniesienia w stosunku do jezdni – dopuszcza się lokalne zawężenia wynikające z lokalizacji ogrodzeń lub budynków. Opaska ograniczona od jezdni krawężnikiem drogowym wymiar 20/30 i od działek sąsiednich obrzeżem wymiar 8/30.
Zadanie nr 4: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Wolbrom ul. Zacisze”.
Zakres podstawowy:
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami i pompownią ścieków na terenie gminy Wolbrom w miejscowości Wolbrom ul. Wyzwolenia. Kanalizacją sanitarną grawitacyjną objęto 76 gospodarstw domowych wraz z siecią przykanalików do granic niezabudowanych działek celem przyszłego ewentualnego podłączenia lokalizowanych zabudowań.
Zakres opcjonalny:
W zakresie opcjonalnym Zamawiający przewiduje wykonanie robót drogowych polegających na modernizacji 500 mb odcinka drogi – korytowanie, podbudowa łączna 50 cm, pakiet bitumiczny 10 cm.
Zadanie nr 5: „Roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Wolbrom ul. Wyzwolenia”.
Zakres podstawowy:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót odtworzeniowych po wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami i pompownią ścieków na terenie gminy Wolbrom
w miejscowości Wolbrom ul. Wyzwolenia. Kanalizacją sanitarną grawitacyjną objęto 49 gospodarstw domowych oraz wykonano sieć przykanalików do granic niezabudowanych działek celem przyszłego ewentualnego podłączenia lokalizowanych zabudowań.
Zakres opcjonalny:
W zakresie opcjonalnym po stronie południowej drogi Zamawiający przewiduje wykonanie odtworzenia nawierzchni jednostronnych opasek bezpieczeństwa z kostki betonowej na długości 574 m i szerokości 2,0 m bez wyniesienia w stosunku do jezdni – dopuszcza się lokalne zawężenia wynikające z lokalizacji ogrodzeń lub budynków. Opaska ograniczona od jezdni krawężnikiem drogowym wymiar 20/30 i od działek sąsiednich obrzeżem wymiar 8/30.
Zadanie nr 6: „Roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Łobzów Kolonia Zaogrodzie”.
Zakres podstawowy:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót odtworzeniowych po wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami na terenie gminy Wolbrom w miejscowości Łobzów kolonia Zaogrodzie.
Zakres opcjonalny:
Nie dotyczy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdego zadania zawiera załącznik nr 4 do SWZ
program funkcjonalno-użytkowy (w skrócie PFU) oraz dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45233140-2 - Roboty drogowe
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1129 z późn.zm./ Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym na „Rozbudowę systemu kanalizacji sanitarnej Gminy Wolbrom” - projektuj i buduj” do terminu składania ofert tj. do 04.07.2023r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2024-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |