Remont odcinka drogi powiatowej nr 1765N (droga wojewódzka nr 600 Dłużec – Piecki) od km 8 + 773 do km 10 + 599
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MRĄGOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00082286
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00082286/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-31 10:30
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10e98b4c-b46d-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 7421845098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00082286 z dnia 2024-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont odcinka drogi powiatowej nr 1765N (droga wojewódzka nr 600 Dłużec – Piecki) od km 8 + 773 do km 10 + 599
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MRĄGOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751088
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowogródzka 1
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd.sekretariat@powiat.mragowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10e98b4c-b46d-11ee-b628-1a85378e6c0a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont odcinka drogi powiatowej nr 1765N (droga wojewódzka nr 600 Dłużec – Piecki) od km 8 + 773 do km 10 + 5992.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10e98b4c-b46d-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00082286
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00041638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ST.261.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na remoncie odcinka drogi powiatowej nr 1765N od drogi wojewódzkiej nr 600 – Dłużec – Piecki od km 8+773 do km 10+599. Inwestycja realizowana będzie na terenie gminy Piecki, powiatu mrągowskiego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) wykonanie warstwy wyrównawczej w miejscach uszkodzeń istniejącej nawierzchni bitumicznej,
b) wykonanie remontu podbudowy zasadniczej w miejscach wskazanych na planie,
c) wykonanie nakładki składającej się z dwóch warstw bitumicznych,
d) odtworzenie pobocza o szerokości 75 cm z kruszywa,
e) dostosowanie wysokościowe przylegających dróg wjazdowych i wyjazdowych
o nawierzchni gruntowej,
f) wymiana uszkodzonych elementów drogi (krawężniki, obrzeża, kostka),
g) prace towarzyszące,
Szczegółowy zakres prac do wykonania obejmuje dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na wykonanie zamówienia a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.| 2024-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |