„Budowa pyrzyckich mini tężni solankowych - etap II ”

Gmina Pyrzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00082426
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00082426/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-31 10:55
Lokalizacja
Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e124cc13-b437-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
Identyfikator
8531456990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty inżynieryjne i budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00082426 z dnia 2024-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa pyrzyckich mini tężni solankowych - etap II ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pyrzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685711

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Pyrzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 091/39 70 310

1.5.8.) Numer faksu: 091/39 70 314

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pyrzyce.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyrzyce.um.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_pyrzyce/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa pyrzyckich mini tężni solankowych - etap II ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e124cc13-b437-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00082426

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032264/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa Pyrzyckich mini Tężni solankowych - Etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00038796

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKŚiR.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa pyrzyckich mini tężni solankowych – etap II ”
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie etapu II, zgodnie z dokumentacją projektową, który obejmuje:
a) Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej:
ciąg pieszy na dz. drogowej nr 95 – 181,50 m2
b) Wykonanie oświetlenia
zakup i montaż 7 lamp parkowych ledowych z własnym zasilaniem solarnym
c) Zakup i nasadzenie roślinności
• zakup i nasadzenie drzew tlenowych – 6 szt.
• zakup i nasadzenie drzew ozdobnych – 6 szt. wierzby japońskiej hakuro szczepionych na pniu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego – drzewa nie są ujęte w dokumentacji projektowej
• zakup i nasadzenie krzewów - 80 szt. lawendy, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego – krzewy nie są ujęte w dokumentacji projektowej
d) Tablice informacyjne
• wykonanie i montaż tablicy informacyjnej z regulaminem korzystania z obiektu mini tężni 1 szt. o wymiarach 1,5 m x 1 m
• wykonanie i montaż tablic informacyjno – kierunkowych – 3 sztuki z napisem 120 x 35,
Tablice nie są ujęte w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do rozeznania cenowego, dlatego do Wykonawcy należy uzyskanie stosownych pozwoleń na ich lokalizację, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik Nr 5 do SWZ
3. Do przedmiotu zamówienia należy uzyskanie niezbędnych decyzji, pozwoleń, opinii (jeżeli są wymagane) oraz prowadzenie nadzoru i zapewnienie kierownictwa nad robotami we wszystkich branżach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty
2024-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane