SVA/U/4620-97/2023: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy kotłowni opalanych koksem na kotłownie gazowe w kompleksach wojskowych w Bobolinie i Ustroniu Morskim
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00082692
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-31 11:32
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "INWEST" L.KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNAMielec, PL
36 900 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "INWEST" L.KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNAMielec, PL
36 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.