Świadczenie zajęć usprawniania ruchowego dla seniorów (90+) – Powstańców Warszawskich

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00083872
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-31 14:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272831373
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

Wykonawcy

7 przyznanych

MOBILE MEDICAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
85 305 PLN
Witold Niemirycz,Warszawa, PL
118 455 PLN
Dobry Fizjoterapeuta – Marcin BrodowskiWarszawa, PL
95 325 PLN
Fizjoprolife Bogumiła LitwińskaWarszawa, PL
105 000 PLN
Witold Niemirycz,Warszawa, PL
89 900 PLN
Dobry Fizjoterapeuta – Marcin BrodowskiWarszawa, PL
89 900 PLN
MOBILE MEDICAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 900 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.