Budowa zbiornika podziemnego wody dla celów przeciwpożarowych (...) Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Dewajtis 5 w Warszawie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, (...).
UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00084018
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00084018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-31 14:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-502b68c6-b3a2-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 5250012946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00084018 z dnia 2024-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zbiornika podziemnego wody dla celów przeciwpożarowych (...) Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy
ul. Dewajtis 5 w Warszawie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, (...).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001956
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dewajtis 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-815
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@uksw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/uksw
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uksw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zbiornika podziemnego wody dla celów przeciwpożarowych (...) Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przyul. Dewajtis 5 w Warszawie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, (...).
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-502b68c6-b3a2-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00084018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00037949
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.371.06.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiornika podziemnego wody dla celów przeciwpożarowych dla ochrony budynków Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Dewajtis 5 w Warszawie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, przebudową, instalacji gazowej oraz pracami towarzyszącymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
a) „Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 5 do SWZ),
b) „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 6 do SWZ),
c) „Przedmiarze robót” (załącznik nr 9 do SWZ).
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej
z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3. Gwarancja:
Wykonawca udzieli Zamawiającemu na wykonane prace minimum 36 miesięcznej gwarancji od dnia podpisania Protokołu wykonania przedmiotu umowy. Warunki gwarancji określają Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ.
4. Wizja lokalna:
Zamawiający dopuszcza dokonanie wizji lokalnej w obiektach Zamawiającego i przy obecności przedstawiciela Zamawiającego, z zachowaniem dyspozycji art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp.
Wizja jest możliwa w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00, po uprzednim uzgodnieniu terminu telefonicznie lub e-mailem.
Osobą właściwą do kontaktu dla celów wizji lokalnej ze strony Zamawiającego jest Pan Radosław Konieczek, tel. 22 561 89 77, tel. kom. +48 508 324 416, adres e-mail: r.konieczek@uksw.edu.pl
5. Wykonawca zobowiązany jest sporządzić Kosztorys ofertowy na podstawie Przedmiaru robót, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45223310-2 - Roboty budowlane w zakresie parkingów podziemnych
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, jako zamawiający w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, działając zgodnie z art. 260 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, unieważnienił postępowanie w związku z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 31 stycznia 2024 r. do godziny 10.00 do zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta w przedmiotowym postępowaniu.
W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione zgodnie z przedstawionym uzasadnieniem faktycznym i prawnym.
| 2024-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |