Modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Bajerze
GMINA KIJEWO KRÓLEWSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00124869
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00124869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-28 09:09
- Lokalizacja
- Kijewo Królewskie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c009d2e4-81e4-4e42-9a09-dba19a9e4120
- Identyfikator
- 8751484758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00124869 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Bajerze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KIJEWO KRÓLEWSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Toruńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Kijewo Królewskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-253
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kijewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kijewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c009d2e4-81e4-4e42-9a09-dba19a9e41201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Bajerze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c009d2e4-81e4-4e42-9a09-dba19a9e4120
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00086010/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Bajerze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki, art. 305 pkt 1, w związku z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych. Poniższe
przesłanki są spełnione w przypadku wykonawcy, któremu zamawiający zamierza udzielić zamówienia:
1) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami,
polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby
prawnej;
2) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez
zamawiającego sprawującego kontrolę, o której mowa w pkt 1;
3) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIFZ.271.3.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji świetlicy wiejskiej w m. Bajerze.
Część pierwsza zamówienia obejmuje remont sali tanecznej oraz korytarza. Prace polegały będą w szczególności na:
1. Sala taneczna:
a) wykonanie sufitu modułowego na sali oraz w korytarzu,
b) podwójne wykonanie gładzi szpachlowych wraz z unigruntem i farbą zmywalną,
c) wykonanie instalacji elektrycznej wraz z zakupem i montażem lamp, kinkietów, włączników, kontaktów i wykonaniem pomiarów po wykonaniu remontu,
d) wymiana przewodów zasilających grzejniki oraz schowanie przewodów zasilających pod tynk,
e) wykonanie podłączenia i przerobienia instalacji c.o. doprowadzającej ciepłą wodę do kuchni,
f) montaż 3 szt. klimatyzacji z funkcją grzania (2 szt. na sali tanecznej, 1 szt. w kuchni),
g) wykonanie remontu podłogi poprzez:
- stabilizację,
- ułożenie nowych desek,
- wykonaniu schodów oraz wejścia na scenę,
- cyklinowanie podłogi,
- położenie lakieru,
- montaż listew przypodłogowych.
h) likwidacja drzwi,
i) zakupi nakładek na parapety (5 szt. sala, 1 szt. korytarz),
j) naprawa lub wymianie dwóch okien na sali tanecznej,
k) naprawa szyby w oknie kuchennym,
l) wykonanie systemu wentylacji wraz z wywietrznikami oraz wentylatorami elektrycznymi.
2. Korytarz:
a) wykonanie stropu: zbrojenie, szalowanie, beton, podpory, wykonanie ścianek pomieszczenia socjalnego i toalety dla niepełnosprawnych, drzwi wejściowych na strych i do pomieszczenia,
b) ułożenie płytek na podłogę, schody wraz z fugą,
c) podwójny unigrunt, gładzie, malowanie,
d) wykonanie tynku żywicznego,
e) przeróbka instalacji elektrycznej wraz z montażem włączników, kontaktów, lamp,
f) wykonanie balustrad,
g) wykonanie pomieszczenia socjalnego (suporeksy, tynk, gładzie, farba, unigrunt),
h) wyburzenie ściany pod drzwi wraz z wykonaniem schodów.
Część druga zamówienia obejmuje remont wejścia do kotłowni oraz pomieszczenia z toaletami. Prace polegały będą w szczególności na:
1. Wejście do kotłowni:
a) wyburzenie ścianki działowej wraz z wywozem gruzu,
b) demontaż drzwi,
c) zakup i montaż drzwi wejściowych do kotłowni,
d) wykucie otworu do drzwi w piwnicy wraz z zakupem i wstawieniem drzwi.
2. Pomieszczenie z toaletami:
a) wykonanie sufitu modułowego,
b) przeróbka instalacji c.o., wraz z wymianą przewodów zasilających,
c) wykonanie instalacji elektrycznej wraz z montażem lamp, kontaktów, włączników, wentylatorów,
d) wykonanie gładzi szpachlowych, unigrunt, farba,
e) zakup nowych grzejników do toalet,
f) zakup 8 szt. drzwi,
g) ułożenie płytek,
h) biały montaż toalety, wc, spłuczki, umywalki, pisuar, lustra, szafki,
i) obniżenie sufitu regipsy,
j) wykonanie instalacji kanalizacyjnej wraz z wpięciem do sieci,
k) podłączenie ciepłej i zimnej wody,
l) wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminna Spółka Komunalna w Kijewie Królewskim
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751568001
7.3.3) Ulica: Szlachecka 1
7.3.4) Miejscowość: Kijewo Królewskie
7.3.5) Kod pocztowy: 86-253
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z art. 442 ust. 1 Ustawy Pzp Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczki na poczet wykonania zamówienia, którejwartość nie będzie przekraczała 20% wartości wynagrodzenia Wykonawcy.
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |