realizacja świadczeń pomocy społecznej w postaci posiłków szkolnych dla dzieci - uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie miasta Kołobrzeg w roku szkolnym 2023/2024
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOŁOBRZEGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00084866
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-01 07:45
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6711042993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dostarczania posiłków do szkół
Wykonawcy
10 przyznanych
BOŻENA OGRODOWSKAKołobrzeg, PL
9360,75 PLNBOŻENA OGRODOWSKAKołobrzeg, PL
3120,25 PLNBOŻENA OGRODOWSKAKołobrzeg, PL
9360,75 PLNBOŻENA OGRODOWSKAKołobrzeg, PL
10 920,87 PLNPAULINA DUDAŁAKołobrzeg, PL
6033,83 PLNPAULINA DUDAŁAKołobrzeg, PL
18 721,5 PLNPAWEŁ USIDUSKoszalin, PL
17 679,17 PLNADAMUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
10 607,5 PLNSYLWIA KWIATKOWSKAKołobrzeg, PL
3326,92 PLNPOWIAT KOŁOBRZESKIKołobrzeg, PL
2496 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.