ZAPEWNIENIE REALIZACJI ZADAŃ WIODĄCEGO OŚRODKA KOORDYNACYJNO-REHABILITACYJNO-OPIEKUŃCZEGO W RAMACH REALIZACJI W POWIECIE BYDGOSKIM PROGRAMU KOMPLEKSOWEGO WSPARCIA DLA RODZIN ,,ZA ŻYCIEM” W ROKU 2024
POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KORONOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00085253
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-01 09:31
- Lokalizacja
- Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542725908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
13 przyznanych
Maria Skoczyńska-GrygielKoronowo, PL
15 300 PLNMaria Skoczyńska-GrygielKoronowo, PL
15 300 PLNAneta KrużyńskaTuchola, PL
16 643 PLNAneta KrużyńskaTuchola, PL
16 643 PLNAgnieszka MiękczyńskaZielonczyn, PL
7900 PLNMarcela JesionowskaOsielsko, PL
8500 PLNAgnieszka MiękczyńskaZielonczyn, PL
8900 PLNAgnieszka DłuskaKoronowo, PL
9500 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
8900 PLNSandra PorzychWtelno, PL
9790 PLNOliwia HerbaBytkowice, PL
10 200 PLNizabela Mazurkiewicz-SzewcBydgoszcz, PL
11 880 PLNizabela Mazurkiewicz-SzewcBydgoszcz, PL
11 280 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.