Przeglądy i naprawy aparatury medycznej i sprzętu - "2"
ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00085596
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-01 10:37
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7831497917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
10 przyznanych
SOLVENTUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
40 000 PLNSKYFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
14 500 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
14 500 PLNMARIA PRZYCHODZKABłażejewo, PL
108 000 PLN"BAVIDO-MED" Serwis Aparatury Medycznej Roman BajońskiPoznań, PL
34 000 PLNMARIUSZ STRZECHARadom, PL
18 500 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PROGRES S.C., ZENON BIAŁAS, RYSZARD KANIEWSKIOstrów Wlkp, PL
8200 PLN"BAVIDO-MED" Serwis Aparatury Medycznej Roman BajońskiPoznań, PL
37 000 PLNMERAZET SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
37 000 PLNEPPENDORF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 110,58 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.