Opracowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Koronowo cz. 1
Gmina Koronowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125022
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125022/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-28 09:47
- Lokalizacja
- Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f03eaa1b-1009-4e97-b3b7-7d28f4a801c7
- Identyfikator
- 5542554358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125022 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Koronowo cz. 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koronowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350665
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 1
1.5.2.) Miejscowość: Koronowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523826459
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.nitka@um.koronowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.koronowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10664621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Koronowo cz. 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f03eaa1b-1009-4e97-b3b7-7d28f4a801c7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125022
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002601/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Opracowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Koronowo cz. 1 i cz. 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114081
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 185490,52 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92745,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu czterech projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (MPZP) Gminy Koronowo, zgodnie z uchwałami:
1) UCHWAŁA NR IX/87/24 RADY MIEJSKIEJ W KORONOWIE z dnia 26 listopada 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Tryszczynie przy ulicy Polnej, gmina Koronowo - powierzchnia ok. 1,50 ha,
2) UCHWAŁA NR IX/88/24 RADY MIEJSKIEJ W KORONOWIE z dnia 26 listopada 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Stopka I” dla terenu położonego przy drodze krajowej nr 25 w Okolu, gmina Koronowo - powierzchnia ok 2,00 ha,
3) UCHWAŁA NR IX/89/24 RADY MIEJSKIEJ W KORONOWIE z dnia 26 listopada 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Stopka II” dla terenu położonego przy drodze krajowej nr 25 w Okolu, gmina Koronowo - powierzchnia ok. 3,00 ha,
4) UCHWAŁA NR IX/90/24 RADY MIEJSKIEJ W KORONOWIE z dnia 26 listopada 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Tryszczyn-Doły” dla terenu położonego w Tryszczynie, gmina Koronowo - powierzchnia ok. 40,00 ha.
Zakres przedmiotu zamówienia określają powyższe Uchwały Rady Miejskiej w Koronowie wraz z załącznikami graficznymi – stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 28 lutego 2025 r. do godziny 09:00.
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |