PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 107736 R BRZEZINY – BUKOWINA – MAŁA W KM 0+865 – 1+000 NA DZIAŁCE EWIDENCYJNEJ NR 831 W M. BRZEZINY
GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449285
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449285/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-07 14:45
- Lokalizacja
- Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b80941d-8208-4399-8efb-8fdf9b96721c
- Identyfikator
- 8181582598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449285 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 107736 R BRZEZINY – BUKOWINA – MAŁA W KM 0+865 – 1+000 NA DZIAŁCE EWIDENCYJNEJ NR 831 W M. BRZEZINY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581985
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 200
1.5.2.) Miejscowość: Wielopole Skrzyńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielopole.itl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wielopole.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9475781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 107736 R BRZEZINY – BUKOWINA – MAŁA W KM 0+865 – 1+000 NA DZIAŁCE EWIDENCYJNEJ NR 831 W M. BRZEZINY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b80941d-8208-4399-8efb-8fdf9b96721c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025201/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 107736 R BRZEZINY – BUKOWINA – MAŁA W KM 0+865 – 1+000
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403217
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRz.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Przebudowie drogi gminnej nr 107736 R Brzeziny – Bukowina – Mała w km 0+865 – 1+000 na działce ewidencyjnej nr 831, w m. Brzeziny” i obejmują w swoim zakresie roboty budowlane, które wynikły z potrzeby zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom drogi, a w tym przypadku pieszym poruszającym się poboczach drogowych oraz zwiększenie dostępności komunikacyjnej terenom już wykorzystywanym rolniczo, jak również ułatwienie dostępu mieszkańców do świadczonych przez instytucje usług, poprawa połączeń drogowych istotnych dla sprawnej realizacji zadań.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa, przedmiary robót, projekt wykonawczy - Załącznik nr 7 do SWZ. Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Zał Nr 7 - Dokumentacja projektowa”;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneGmina Wielopole Skrzyńskie informuje, iż zgodnie z art. 310 ustawy Prawo zamówień publicznych, który mówi, że „Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego […]”, unieważnia postępowanie na zadanie pn. „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 107736 R BRZEZINY – BUKOWINA – MAŁA W KM 0+865 – 1+000 NA DZIAŁCE EWIDENCYJNEJ NR 831 W M. BRZEZINY”.
Uzasadnienie faktyczne
Na dzień 26.07.2024 r. Zamawiający wyznaczył termin do składania i otwarcia ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 10.000,00 zł (kwota zabezpieczona w budżecie Gminy). Ponadto zamawiający zastrzegł w sekcji VI pkt. 6.7.) ogłoszenia o zamówieniu, że przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane.
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |