Wymiana i uzupełnienie zainstalowanych systemów zabezpieczenia technicznego (SZT), instalacji SKD i SKG i wymiana instalacji okablowania strukturalnego LAN oraz instalacja zasilania

Ambasada RP w Podgoricy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00087328
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00087328/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-01 17:33
Lokalizacja
Podgorica, ME
Kraj zamawiającego
ME
ID przetargu
ocds-148610-09489189-c102-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
0000000000000000000000000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

CONNECT SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzęczkowo, PL · lot 0
119 277,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00087328 z dnia 2024-02-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana i uzupełnienie zainstalowanych systemów zabezpieczenia technicznego (SZT), instalacji SKD i SKG i wymiana instalacji okablowania strukturalnego LAN oraz instalacja zasilania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Podgoricy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000000000000000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kozaraćka 79

1.5.2.) Miejscowość: Podgorica

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-000

1.5.5.) Kraj: Czarnogóra

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: ME000 - Црна Гора

1.5.7.) Numer telefonu: +382 608 320

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: podgorica.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.msz.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Placówka zagraniczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana i uzupełnienie zainstalowanych systemów zabezpieczenia technicznego (SZT), instalacji SKD i SKG i wymiana instalacji okablowania strukturalnego LAN oraz instalacja zasilania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09489189-c102-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00087328

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00144621/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana i uzupełnienie zainstalowanych systemów zabezpieczenia technicznego ( SZT) , instalacja SKD i SKG i wymiana instalacji okablowania strukturalnego LAN oraz instalacja zasilania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Placówka zagraniczna w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej ma możliwość udzielenia zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „ustawa Pzp") w sytuacji, gdy wartość zamówienia jest mniejsza niż progi unijne, tj. wyrażona w złotych równowartości kwoty:

a) 143 000 euro netto – dla dostaw lub usług,

b) 5 538 000 euro netto – dla robót budowlanych,

c) 750 000 euro netto – dla usług społecznych i innych szczególnych usług.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.270.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 119277,88 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w formule " projektuj i buduj" oraz dostawę , montaż, uruchomienie i konfigurację systemów zabezpieczenia technicznego SZT oraz wymianę i uzupełnienie okablowania strukturalnego LAN i instalację zasilania dedykowanego

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116586,09 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Connect Serwis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 879-270-77-87

7.3.3) Ulica: Łążyn 86A

7.3.4) Miejscowość: Rzęczkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 87-133

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119277,88 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-12-27 do 2024-05-31
2024-02-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane