Naprawy sprzętu transportowego, podzespołów i poszczególnych części podzespołów
Nadbużański Oddział Straży Granicznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00087837
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-02 09:39
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5631565688
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Wykonawcy
15 przyznanych
MAREK KONDRASIUKChełm, PL
84 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
10 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
15 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
90 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
10 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
40 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
10 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
10 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
10 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
50 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
10 000 PLNPAWEŁ KOSTRZANOWSKINowosiółki Kolonia, PL
60 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
20 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
10 000 PLNMAREK KONDRASIUKChełm, PL
20 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.