Wymiana dwóch wind towarowo-osobowych wraz z przebudową szybów windowych w budynku głównym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00088200
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00088200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-02-02 10:55
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0674ae3f-a94d-11ee-a681-52fe4aa7189e
- Identyfikator
- 8711536472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WindyInstalowanie windRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00088200 z dnia 2024-02-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana dwóch wind towarowo-osobowych wraz z przebudową szybów windowych w budynku głównym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304361
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 1
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 644 32 45
1.5.8.) Numer faksu: 14 644 32 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zozdt.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozdt.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zozdt1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dwóch wind towarowo-osobowych wraz z przebudową szybów windowych w budynku głównym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0674ae3f-a94d-11ee-a681-52fe4aa7189e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00088200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00000930
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/24/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 950000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana dwóch wind towarowo-osobowych wraz z przebudową szybów windowych w budynku głównym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ (OPZ) na podstawie którego realizowany będzie przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia omyłkowo nie ujął parametrów technicznych m.in. nie podał grubości ścian kabin, nie określił obróbki i wykończenia holi windowych. Brak powyższych parametrów powoduje, iż złożone oferty są w istocie nieporównywalne. Zamawiający nie ma możliwości usunięcia przedmiotowej wady postępowania, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania, a trybie art. 255 pkt 6 ustawy PZP.| 2024-02-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |