Zaprojektowanie, wykonanie i montaż ramy stalowej przeznaczonej do wykonania doświadczeń niszczących statycznych i dynamicznych w hali laboratoryjnej WBiA PO przy ul. Katowickiej 48

POLITECHNIKA OPOLSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00088965
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00088965/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-02 13:14
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-382c353f-9d80-11ee-953e-c2ea26915e21
Identyfikator
7540008109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

PSM METALLBAU - JASZKOWIC SPÓŁKA KOMANDYTOWAKĄTY OPOLSKIE, PL · lot 0
369 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00088965 z dnia 2024-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie, wykonanie i montaż ramy stalowej przeznaczonej do wykonania doświadczeń niszczących statycznych i dynamicznych w hali laboratoryjnej WBiA PO przy ul. Katowickiej 48

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA OPOLSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prószkowska 76

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-758

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.krawiec-mynarek@po.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://po-opole.logintrade.net/zapytania_email,151465,264de6ed558a0584ee5f5759bab89356.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie, wykonanie i montaż ramy stalowej przeznaczonej do wykonania doświadczeń niszczących statycznych i dynamicznych w hali laboratoryjnej WBiA PO przy ul. Katowickiej 48

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-382c353f-9d80-11ee-953e-c2ea26915e21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00088965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044089/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 ROZBUDOWA STANOWISKA BADAWCZEGO W HALI LABORATORYJNEJ BUDYNKU WYDZIAŁU BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY PRZY UL. KATOWICKIEJ 48 W OPOLU

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00575586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/B/50/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 290000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zaprojektowanie, wykonanie i montaż ramy stalowej przeznaczonej do wykonania doświadczeń niszczących statycznych i
dynamicznych w hali laboratoryjnej Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej przy ul. Katowickiej 48 w
Opolu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do
SWZ.
3. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PSM METALLBAU - JASZKOWIC SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910477181

7.3.3) Ulica: LEŚNA 4

7.3.4) Miejscowość: KĄTY OPOLSKIE

7.3.5) Kod pocztowy: 46-050

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2024-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane