Remont i modernizacja zabytkowych budynków: LO Nr 1 im. mjra H. Sucharskiego w Kępnie i Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie
Powiat Kępiński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125174
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-28 10:23
- Lokalizacja
- Kępno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c65452c1-660a-4ce5-803a-7373b846089e
- Identyfikator
- 6192019753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125174 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja zabytkowych budynków: LO Nr 1 im. mjra H. Sucharskiego w Kępnie i Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kępiński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Kępno
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 0627828900
1.5.8.) Numer faksu: 0627828901
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkepno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkepno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatkepno oraz bip.powiatkepno.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja zabytkowych budynków: LO Nr 1 im. mjra H. Sucharskiego w Kępnie i Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c65452c1-660a-4ce5-803a-7373b846089e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031118/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont i modernizacja zabytkowych budynków: LO Nr 1 im. Mjra H. Sucharskiego w Kępnie i Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655450
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AB.272.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dachu na budynku Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. mjra H. Sucharskiego w Kępnie zakres prac:remont dachu na części mieszkalnej budynku szkoły ( m. in. z wymianą dachówki),Dokumentacja techniczna na powyższe postępowanie została wykonana przez: „IJW architekt Autorskie Studio Projektowe Iwona Jerczyńska-Wylęga Jankowy 1B, 63-604 Baranów
7. Dla inwestycji Remont dachu na budynku Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. mjra H. Sucharskiego w Kępnie część/ zadanie Nr 2 Zamawiający uzyskał:
7.1.Decyzję pozwolenia na budowę 271/2023 z dnia 11.07.2023 na wymianę pokrycia części dachu na budynku Liceum Ogólnokształcącym Nr1 w Kępnie ul. Dąbrowskiego 3
7.2.Pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków nr 215/2023/A z dnia 14.04.2023 Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu - Delegatura w Kaliszu
. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ:
1) Projekty budowlane (załącznik nr 10 do SWZ),
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 11 do SWZ)
3) Przedmiary robót, będące załącznikiem do SWZ stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 12 do SWZ),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
4.5.5.) Wartość części: 325160,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont i modernizacja budynku istniejącego Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grębaninie – dostosowanie budynku do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowegozakres prac:
dostosowanie budynku do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego zgodnie z ekspertyzą techniczną przeciwpożarową określającą wymagania ze względu na warunki bezpieczeństwa pożarowego dla Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie
6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ:
1) Projekty budowlane (załącznik nr 10 do SWZ),
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 11 do SWZ)
3) Przedmiary robót, będące załącznikiem do SWZ stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 12 do SWZ),
4) Ekspertyzy techniczne (załącznik Nr 13 do SWZ) Dokumentacja techniczna na powyższe postępowanie została wykonana przez Pracownię Projektową Sebastian Stanisławski ul. Ciepła 15a/27, Wrocław.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
4.5.5.) Wartość części: 923679,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 730620,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 390002,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monika Szczepaniak Dekarstwo-Ciesielstwo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222490226
7.3.3) Ulica: Ogrodowa 11
7.3.4) Miejscowość: Raczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 63-430
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 390002,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie części/ zadania nr 2. W postępowaniu zostały złożone dwie oferty na część/ zadanie nr 2 zamówienia. Ceny, jakie zaproponowali wykonawcy, przewyższały kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tego zadania. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia środków finansowych w budżecie zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania w zakresie części /zadania nr 2.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1497001,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1717030,80 PLN
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |