SVA/W/J/4620-49/2023: wykonanie instalacji technologicznej kotłowni olejowej z odprowadzeniem spalin, wraz z uruchomieniem w ramach zadania 1821.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00089302
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00089302/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-02 14:03
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65b7d54a-98f5-11ee-9ee7-e2087ac16d09
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00089302 z dnia 2024-02-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/W/J/4620-49/2023: wykonanie instalacji technologicznej kotłowni olejowej z odprowadzeniem spalin, wraz z uruchomieniem w ramach zadania 1821.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/W/J/4620-49/2023: wykonanie instalacji technologicznej kotłowni olejowej z odprowadzeniem spalin, wraz z uruchomieniem w ramach zadania 1821.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65b7d54a-98f5-11ee-9ee7-e2087ac16d09
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00089302
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00552703
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/W/J/4620-49/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 196892,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji technologicznej kotłowni olejowej z odprowadzeniem spalin, wentylacją i instalacją kanalizacji, instalacją grzewczą hali, instalacją elektryczną kotłowni, instalacją napełnioną glikolem wraz z uruchomieniem w ramach zadania 1821 – modernizacja budynku nr 18 w Jarosławiu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 243 000,00 zł. Wszystkie złożone w postępowaniu oferty przewyższają ww. kwotę. Cena brutto oferty z najniższą ceną złożona przez Wykonawcę "NOVUM" CENTRUM TECHNIKI GRZEWCZEJ I SANITARNEJ STANISŁAW MARKIEWICZ w spadku, ul. Michała Mięsowicza, nr 2, 38-400 Krosno - wynosi 386 000,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 982592,88 PLN
| 2024-02-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |