Zakup noszy elektrycznych z systemem załadunku oraz krzesła do transportu pacjenta w pozycji siedzącej
Zespół Opieki Zdrowotnej "Legionowo" Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125178
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125178/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-28 10:24
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-690f2fd3-87e4-4d09-a86a-bda9820c4e81
- Identyfikator
- 5361855547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125178 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup noszy elektrycznych z systemem załadunku oraz krzesła do transportu pacjenta w pozycji siedzącej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej "Legionowo" Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141545411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Józefa Sowińskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nzozlegionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nzozlegionowo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nzoz_legionowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup noszy elektrycznych z systemem załadunku oraz krzesła do transportu pacjenta w pozycji siedzącej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-690f2fd3-87e4-4d09-a86a-bda9820c4e81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125178
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00093174/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Nosze elektryczne z system załadunku oraz krzesło do transportu pacjenta w pozycji siedzącej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116029
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy (rok produkcji: min. 2024), nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. według specyfikacji określonej w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia
2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. DZ.U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm) oraz posiadać dokument producenta (protokół/raport z badań) ambulansu potwierdzający spełnienie wymagań wytrzymałościowych zgodnie z PN-EN 1789 wystawione przez niezależną jednostkę notyfikacyjną. Dokument musi potwierdzać, iż oferowane nosze były przedmiotem badania na oferowanej marce i modelu ambulansu. Dokument potwierdzający spełnienie przez nosze normy dla medycznych urządzeń elektrycznych IEC 60601-1 lub normy równoważnej (certyfikat załączyć do oferty).
4.5.3.) Główny kod CPV: 33192600-8 - Sprzęt do podnoszenia dla służby zdrowia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po stronie Zamawiającego wynikła potrzeba znacznego zmniejszenia zakresu zamówienia, co jest istotną zmianą prowadzonego postepowania. Dodatkowo Zamawiający uznał że zmiana treści SWZ doprowadzi do zwiększenia konkurencyjności, a w efekcie złożenia większej liczby ofert i uzyskania korzystniejszej oferty cenowej.| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |