Zapewnienie interdyscyplinarnego wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem”
ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00089849
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-03 15:08
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7441473205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi ośrodków dla osób z zaburzeniami psychologicznymi
Wykonawcy
14 przyznanych
Anita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
14 700 PLNJoanna KamińskaWarszawa, PL
15 000 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
29 400 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
19 600 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
49 000 PLNEMMED Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Emilia Godziewska-KostovIława, PL
25 000 PLNUSŁUGI REHABILITACYJNE Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna DONATA JUSSEL-BARAŃSKAIława, PL
20 000 PLNMaja CiałekSzałkowo 17, PL
20 000 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
24 500 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
47 040 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
19 600 PLNMałgorzata TomaszewskaSusz, PL
20 000 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
9800 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
9800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.