,,Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy ... pełna nazwa zamówienia znajduje się w sekcji IX pn.: "Pozostałe Informacje "

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00089864
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00089864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-03 16:47
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce77674c-c2a8-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
Identyfikator
6750004459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty kamieniarskieRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00089864 z dnia 2024-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy ...
pełna nazwa zamówienia znajduje się w sekcji IX pn.: "Pozostałe Informacje "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wawel 5

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-001

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wawelzamek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wawel.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zamekkrolewskinawawelu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy ...
pełna nazwa zamówienia znajduje się w sekcji IX pn.: "Pozostałe Informacje "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce77674c-c2a8-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00089864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00097840/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy Herbowej do Bramy Wazów i wejścia głównego do Katedry w zakresie wymiany belek czołowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-20/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy Herbowej do Bramy Wazów i wejścia głównego do Katedry, w zakresie wymiany belek czołowych stopni „schodów końskich” i konserwacji krawężników oraz remont balustrad i ław kamiennych na mostku nad fosą przy Bramie Herbowej, obejmujące:
a) wymianę belek czołowych wszystkich stopni „schodów końskich”.,
b) konserwację krawężników.
c) Konserwację balustrad i ław kamiennych na mostku nad fosą przy Bramie Herbowej.
2. Na przedmiot zamówienia składają się:
a) Schody końskie :
-rozbiórka kamiennych belek czołowych stopni schodów terenowych i fragmentów kostki granitowej sąsiadującej z belkami
-montaż nowych belek czołowych i uzupełnienie bruków sąsiadujących z belkami, , (materiałem pochodzącym z rozbiórki wcześniej rozebranych fragmentów)
b) Konserwacja detalu kamiennego :
-konserwacja dolomitowych krawężników wzdłuż schodów terenowych,
-konserwacja balustrad i ław kamiennych na mostku nad fosą przy Bramie Herbowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:

W dniu 19.06.2023 r. o godz. 09:21 Wykonawca Konsorcjum: Lider konsorcjum: PAWEŁ WALCHER "REKONSTRUKCJE", ul. OS.TYSIĄCLECIA 31/38, 31-069 KRAKÓW, Uczestnik konsorcjum: RENOWACJA DETAL ARCHITEKTONICZNYCH SIKORSKI MARIUSZ, ul. OPOLSKA 41, 31-277 KRAKÓW, złożył na Platformie zakupowej Zamawiającego Formularz oferty, który nie został złożony w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Oznacza to, że w przypadku braku odpowiedniego podpisu elektronicznego złożona oferta będzie nieważna. Złożenie oferty w niewłaściwej formie jest uchybieniem nieusuwalnym.
Złożony Formularz oferty Wykonawcy zawiera nieważne i nieskuteczne oświadczenie woli.
W takim przypadku oferta złożona przez Wykonawcę jest niezgodna z ustawą Pzp i podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 833063,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 833063,01 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pełna nazwa zamówienia - ,,Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od Bramy Herbowej do Bramy Wazów i wejścia głównego do Katedry, w zakresie wymiany belek czołowych stopni „schodów końskich” oraz konserwacja balustrad i ław kamiennych na mostku nad fosą przy Bramie Herbowej’’

Postępowanie zostało ogłoszone w dniu 31.05.23 , poniżej identyfikator:
Identyfikator postępowania: ocds-148610-e89696de-ff90-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00241738
Wersja ogłoszenia: 01
Data ogłoszenia: 2023-05-31
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00097840/05/P
Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi na Wzgórze Wawelskie od ul. Kanoniczej do Bramy Herbowej wzdłuż muru cegiełkowego oraz od
Bramy Herbowej do Bramy Wazów i wejścia głównego do Katedry w zakresie wymiany belek czołowych

Postępowanie zostało unieważnione w dniu 21.06.23 r.
W załączeniu potwierdzenie.
2024-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane