Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznej na drogach powiatowych na terenie powiatu toruńskiego w roku 2025
Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125206
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125206/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-28 10:31
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51ba3c39-10ee-479a-a893-7d10cdcd7689
- Identyfikator
- 9562086885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Wykonawcy
2 przyznane
OLIMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁubianka, PL · lot 0
64 575 PLNOLIMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁubianka, PL · lot 1
130 195,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125206 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznej na drogach powiatowych na terenie powiatu toruńskiego w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871525432
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 34/38
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdtorun.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiattorunski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznej na drogach powiatowych na terenie powiatu toruńskiego w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51ba3c39-10ee-479a-a893-7d10cdcd7689
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125206
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034398/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD 11.252.3.02.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżących remontów cząstkowych nawierzchni dróg powiatowych na terenie powiatu toruńskiego w roku 2025. W zależności od stanu technicznego oraz rodzaju nawierzchni dróg objętych przedmiotem zamówienia, przewiduje się wykonanie remontu cząstkowego w dwóch technologiach z podziałem na zadania:• Zadanie nr 1
Naprawa niewielkich uszkodzeń nawierzchni jezdni o powierzchni do 10m2 i grubości średnio 3 – 5 cm, przy użyciu mieszanek bitumicznych wbudowywanych „na gorąco” – na całej sieci dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Toruniu.
• Zadanie nr 2
Naprawa średnich uszkodzeń nawierzchni bitumicznych o powierzchni powyżej 10m2 i grubości średnio 8 cm przy użyciu mieszanek bitumicznych „na gorąco” wbudowywanych mechanicznie za pomocą rozkładarek samojezdnych – na całej sieci dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Toruniu.
(Zamawiający wskazuje w kosztorysach orientacyjne powierzchnie/ilości materiałów do napraw, które mogą różnic się od faktycznej ilości do wykonania)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SST/STWiOR wraz z załączonymi plikami opisującymi przedmiot zamówienia
3. Oferowane wykonanie zamówienia publicznego musi odpowiadać wymaganiom Zamawiającego opisanym w SWZ oraz w udostępnionej dokumentacji załączonej do postępowania w oparciu o obowiązujące przepisy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 200000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżących remontów cząstkowych nawierzchni dróg powiatowych na terenie powiatu toruńskiego w roku 2025. W zależności od stanu technicznego oraz rodzaju nawierzchni dróg objętych przedmiotem zamówienia, przewiduje się wykonanie remontu cząstkowego w dwóch technologiach z podziałem na zadania:• Zadanie nr 1
Naprawa niewielkich uszkodzeń nawierzchni jezdni o powierzchni do 10m2 i grubości średnio 3 – 5 cm, przy użyciu mieszanek bitumicznych wbudowywanych „na gorąco” – na całej sieci dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Toruniu.
• Zadanie nr 2
Naprawa średnich uszkodzeń nawierzchni bitumicznych o powierzchni powyżej 10m2 i grubości średnio 8 cm przy użyciu mieszanek bitumicznych „na gorąco” wbudowywanych mechanicznie za pomocą rozkładarek samojezdnych – na całej sieci dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Toruniu.
(Zamawiający wskazuje w kosztorysach orientacyjne powierzchnie/ilości materiałów do napraw, które mogą różnic się od faktycznej ilości do wykonania)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SST wraz z załączonymi plikami opisującymi przedmiot zamówienia
3. Oferowane wykonanie zamówienia publicznego musi odpowiadać wymaganiom Zamawiającego opisanym w SWZ oraz w udostępnionej dokumentacji załączonej do postepowania w oparciu o obowiązujące przepisy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 200000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64575 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64575 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLIMP Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 145493020
7.3.3) Ulica: Pigża, ul. Wojewódzka 3a
7.3.4) Miejscowość: Łubianka
7.3.5) Kod pocztowy: 87-152
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64575 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130195,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237144 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130195,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Olimp Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 145493020
7.3.3) Ulica: Pigża, ul. Wojewódzka 3a
7.3.4) Miejscowość: Łubianka
7.3.5) Kod pocztowy: 87-152
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130195,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |