Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem uzgodnień i decyzji dla budowy ogrodów deszczowych na wybranych działkach Gminy Miejskiej Kraków

Klimat-Energia-Gospodarka Wodna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00090156
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-05 08:43
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6783181600
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

2 przyznane

MAGDALENA PRZEBINDAWołowice, PL
43 394,4 PLN
MAGDALENA PRZEBINDAWołowice, PL
43 394,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.