„Świadczenie usług dozorowania terenu Dyrekcji i Centrum Edukacji Ekologicznej oraz monitoring wizyjny Stacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach, 62-050 Mosina (2)”
Wielkopolski Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00090498
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-05 10:15
- Lokalizacja
- Mosina, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7773223295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dozorowania
Wykonawcy
3 przyznane
LIDIA WIĄCEKLubliniec, PL
54 889,98 PLNLIDIA WIĄCEKLubliniec, PL
54 889,98 PLNLIDIA WIĄCEKLubliniec, PL
55 052,96 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.