Utworzenie bazy turystyczno – noclegowej w byłym budynku szkoły podstawowej

Gmina Jeziorany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00091324
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00091324/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-05 13:12
Lokalizacja
Jeziorany, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-178bc55e-b6ac-11ee-b7da-22bd761ba7f3
Identyfikator
7393840449
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych oferujących miejsca noclegowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00091324 z dnia 2024-02-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie bazy turystyczno – noclegowej w byłym budynku szkoły podstawowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeziorany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743551

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zamkowy 4

1.5.2.) Miejscowość: Jeziorany

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-320

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jeziorany.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.jeziorany.nowoczesnagmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-178bc55e-b6ac-11ee-b7da-22bd761ba7f3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie bazy turystyczno – noclegowej w byłym budynku szkoły podstawowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-178bc55e-b6ac-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00091324

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041187/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Utworzenie bazy turystyczno-noclegowej w byłym budynku szkoły podstawowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00053348

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzyskanie wymaganych prawem decyzji i zezwoleń na realizację zadania pn.: na utworzenie bazy turystyczno – noclegowej w byłym budynku szkoły podstawowej oraz wykonanie robót budowlanych objętych zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45212410-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych oferujących miejsca noclegowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019r.Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 ze zm. ), zwanej dalej „PZP”, Zamawiający unieważnia procedurę na utworzenie bazy turystyczno – noclegowej w byłym budynku szkoły podstawowej, gdyż w postępowaniu wpłynęły dwie oferty, z których najwyżej oceniona - EWA GIEDRYS ELEKTRYCZNY PATROL z siedzibą Biskupiec opiewa na kwotę 2 634 000,00zł. Powyższa oferta znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia – 2 222 222,00 zł brutto. W obecnej sytuacji nie ma możliwości zwiększenia kwoty zamiaru.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2634000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2900000,00 PLN

2024-02-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane