Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – sportowej w Jasiennej.

GMINA KORZENNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00092348
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00092348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-06 08:56
Lokalizacja
Korzenna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cda5130-6109-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
491892297
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00092348 z dnia 2024-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – sportowej w Jasiennej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORZENNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KORZENNA 325

1.5.2.) Miejscowość: Korzenna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-322

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18/4406610

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korzenna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korzenna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cda5130-6109-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – sportowej w Jasiennej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cda5130-6109-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00092348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00065100/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – sportowej w Jasiennej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00423694

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.32.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja infrastruktury rekreacyjno sportowej w Jasiennej.

Zadanie polega na przebudowie istniejącego boiska, wykonaniu podbudowy oraz nawierzchni typu EPDM, malowaniu linii i logotypu, montażu osprzętu i urządzeń sportowych, montażu ogrodzenia spełniającego funkcję piłkochwytów wraz z robotami towarzyszącymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na ww. podstawie prawnej, ponieważ cena złożonej oferty znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie ma możliwości zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
2024-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane