Ochrona fizyczna obiektów i mienia / 2023

"EKO-REGION" sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00092538
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-06 09:45
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7691917979
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskie

Wykonawcy

4 przyznane

TBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL
184 149,7 PLN
ODNOWA SPÓŁKA AKCYJNAOpole, PL
216 221,4 PLN
TBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL
202 623,31 PLN
TBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL
184 149,7 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.