Roboty dodatkowe do zamówienia podstawowego pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Młyny i Łazy nr PRG.271.7.2022 – wykonanie dodatkowych przyłączy kanalizacyjnych

Gmina Rudniki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00092797
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00092797/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-06 10:40
Lokalizacja
Rudniki, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54ae8fbf-bf7c-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
5761495213
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej „ECOKOM” Sp. z o. o.Luboszyce, PL · lot 0
282 624,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00092797 z dnia 2024-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty dodatkowe do zamówienia podstawowego pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Młyny i Łazy nr PRG.271.7.2022 – wykonanie dodatkowych przyłączy kanalizacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudniki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398586

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 12A

1.5.2.) Miejscowość: Rudniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-325

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 359 50 72

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: PRZETARGI@RUDNIKI.PL

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rudniki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty dodatkowe do zamówienia podstawowego pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Młyny i Łazy nr PRG.271.7.2022 – wykonanie dodatkowych przyłączy kanalizacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54ae8fbf-bf7c-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00092797

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00577880/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Roboty dodatkowe do zamówienia podstawowego pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Młyny i Łazy Nr PRG.271.7.2022 – wykonanie dodatkowych przyłączy kanalizacyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00080770

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli w okresie 3 lat od dnia udzielenia zam. podst., dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogł. o zamówieniu dla zam. podst. i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Umowa na zam. podst. została zawarta 20.12.22 r. Zamawiający udzieli zamówienia dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych. Przedmiotem zam. jest budowa dodatkowych przyłączy kanalizacji sanitarnej we wsi Młyny i Łazy, są to kolejne przyłącza w ramach kanalizacji budowanej na podstawie zam. podst. Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu 2022/BZP 00438868/01 i w SWZ, w wysokości nie więcej niż 20 % wartości zamówienia podstawowego. Zakres oraz warunki, na których zamówienie podobne może być udzielone wskazano w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRG.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 229776,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są Roboty dodatkowe do zamówienia podstawowego pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Młyny i Łazy nr PRG.271.7.2022 - wykonanie dodatkowych przyłączy kanalizacyjnych.
Budowa obejmuje przyłącza kanalizacji sanitarnej we wsi Młyny – 9 szt. i Łazy – 8 szt.
Kanalizacja sanitarna w Młynach
Przyłącza kanalizacyjne:
- pompownie przydomowe Ø800 PE z zasilaniem energetycznym kpl. 9
- rurociągi ciśnieniowe z zasuwami– przyłącza Ø 40PE L = 323,0 m
Kanalizacja sanitarna w Łazach
Przyłącza kanalizacyjne:
- pompownie przydomowe Ø 800 PE z zasilaniem energetycznym kpl. 8
- rurociągi ciśnieniowe z zasuwami– przyłącza Ø40PE L = 30,25 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej "ECOKOM" Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7541023306

7.3.3) Ulica: Opolska 21

7.3.4) Miejscowość: Luboszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 46-022

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282624,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane