„BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA

GMINA TYRAWA WOŁOSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00094001
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00094001/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-06 14:52
Lokalizacja
Tyrawa Wołoska, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c81fb95a-432f-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6871785094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oświetlenie zewnętrzneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoLampy i oprawy oświetleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK HADAMDynów, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00094001 z dnia 2024-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYRAWA WOŁOSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440761

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 175

1.5.2.) Miejscowość: Tyrawa Wołoska

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-535

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@tyrawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyrawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c81fb95a-432f-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c81fb95a-432f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00094001

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00114571/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 „BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368021

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IIiGG.271.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2. Przedmiotem zadania jest budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1 kV – oświetlenie drogowe na działkach o nr ewid. 378/1, 213, 221, 214, 210, 362/3, 215, 381/1, 216/2, 220/1, 222 w miejscowości Siemuszowa obejmująca swym zakresem:
 budowę linii kablowej YAKXS 4x35mm2 o długości 1373/1509m zasilającej projektowane oprawy ośw. na proj. słupach oświetleniowych
 montaż proj. opraw oświetleniowych typu LED STREET o mocy 54W

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198645,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198645,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Henryk Hadam

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 690690941

7.3.3) Ulica: 1-go Maja

7.3.4) Miejscowość: Dynów

7.3.5) Kod pocztowy: 36-065

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane