Remont budynku komunalnego przy ul. Kopernika 21 w Dzierżoniowie z przyznaną przez BGK premią gwarancyjną

Dzierżoniowski Zarząd Budynków Mieszkalnych sp zo.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00094036
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00094036/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-06 15:04
Lokalizacja
Dzierżoniów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8250e583-7496-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8821960610
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachTynkowanieInstalowanie wentylacjiIzolowanie dachuInstalowanie okienRoboty izolacyjneZbrojenie

Wykonawcy

1 przyznane

PAULINA RADWAN-SZELIGADzierżoniów, PL · lot 0
371 353,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00094036 z dnia 2024-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku komunalnego przy ul. Kopernika 21 w Dzierżoniowie z przyznaną przez BGK premią gwarancyjną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dzierżoniowski Zarząd Budynków Mieszkalnych sp zo.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: D.Z.B.M sp zo.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891553157

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielawska 15

1.5.2.) Miejscowość: Dzierżoniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@dzbm.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzbm.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8250e583-7496-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku komunalnego przy ul. Kopernika 21 w Dzierżoniowie z przyznaną przez BGK premią gwarancyjną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8250e583-7496-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00094036

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00465320

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 375200 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje przede wszystkim docieplenie wszystkich ścian zewnętrznych kondygnacji nadziemnych styropianem fasadowym gr. 15 (wsp. λ = min. 0,031; TR=100) wraz z ułożeniem warstw fakturowych, docieplenie stropów nad lokalami w poziomie poddasza i skosów połaci dachowych - wełną mineralną (wsp. λ = min. 0,032), wykonanie izolacji pionowej i poziomej ścian piwnicznych i fundamentowych, wymiana stolarki okiennej we wskazanych lokalach mieszkalnych, wykonanie wentylacji grawitacyjnej wywiewnej w pomieszczeniach tego wymagających, wymiana instalacji elektrycznej w niektórych lokalach, wraz z wymianą istniejącego ogrzewania na elektryczne
– grzejniki na podczerwień (lokalizacja na kartach rysunkowych), wymiana WLZ na klatce schodowej, remont warstw
fakturowych w obrębie klatki schodowej po wymianie WLZ, przemurowanie kominów ponad połacią dachową na wys. około 60 cm, wymiana rur spustowych, oczyszczenie rynien dachowych, montaż rynien dachowych na połaciach lukarny (z tyłu budynku), wykonanie okładziny schodów wejściowych z płyt z kamienia naturalnego oraz nowej balustrady
z rur ze stali nierdzewnej, oraz pozostałe prace o charakterze wykończeniowym (montaż systemowego zadaszenia nad wejściem do budynku i montaż płotków przeciwśniegowych na połaciach dachowych). Pozostałe prace wyszczególnione są w przedmiarze robót (załącznik nr 11 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45410000-4 - Tynkowanie

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45261410-1 - Izolowanie dachu

45421132-8 - Instalowanie okien

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262310-7 - Zbrojenie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 371353,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 634210,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 371353,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dream House Firma Ogólnobudowlana Paulina Radwan-Szeliga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8871707020

7.3.3) Ulica: Bielawska 15

7.3.4) Miejscowość: Dzierżoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Murarstwo-Ciesielstwo Jan Sochanowski (roboty dekarskie), Instalatorstwo Elektryczne ELMAR Marcin Popik (roboty elektryczne).

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 371353,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30
2024-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane