Wykonanie przebudowy ul. Topolowej w Rzęskowie, gmina Gryfice

Gmina Gryfice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00094319
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00094319/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-07 08:09
Lokalizacja
Gryfice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74a97ddd-af85-11ee-a06e-7a3efa199397
Identyfikator
8571821013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00094319 z dnia 2024-02-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy ul. Topolowej w Rzęskowie, gmina Gryfice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 37

1.5.2.) Miejscowość: Gryfice

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gryfice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminagryfice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umgryfice.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie przebudowy ul. Topolowej w Rzęskowie, gmina Gryfice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74a97ddd-af85-11ee-a06e-7a3efa199397

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00094319

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019490/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi ul. Topolowa w Rzęskowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane jest ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00023941

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPG.271.01.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy ul. Topolowej w Rzęskowie, gmina Gryfice.
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ..

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w SWZ w rozdz. V pkt. 10 dopuścił rozliczenia częściowe w trakcie realizacji przedmiotu umowy, jednocześnie zapisy projektu umowy nie dopuszczają takiej możliwości. §6 ust.1 projektu umowy stanowi „Wynagrodzenie Wykonawcy za należyte wykonanie przedmiotu umowy, zostanie zapłacone zgodnie ze zgłoszeniem do odbioru wykonawcy na podstawie wystawionej faktury”. Natomiast w pkt. 2 cytowanego paragrafu Zamawiający zawarł zapis: „Podstawę do wystawienia faktury stanowić będzie podpisany przez Zamawiającego i inspektora nadzoru protokół odbioru końcowego przedmiotu umowy”.
2024-02-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane