Dokończenie modernizacji budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Reczu

GMINA RECZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00125672
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00125672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-28 12:12
Lokalizacja
Recz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c5ea678-5817-4015-834f-2f03f582b0bd
Identyfikator
5941535345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN NIEZGODAKalisz Pomorski, PL · lot 0
377 615,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125672 z dnia 2025-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie modernizacji budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Reczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RECZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966941

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Recz

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-210

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@recz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.recz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminarecz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokończenie modernizacji budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Reczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c5ea678-5817-4015-834f-2f03f582b0bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018778/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dokończenie modernizacji budynku Miejsk-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Reczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00021466

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Dokończenie modernizacji budynku Miejsko – Gminnego Ośrodka
Kultury i Sportu w Reczu”
Budynek zlokalizowany jest na działce nr ewid. 214 obręb Recz, gmina Recz. Jest to budynek parterowy, częściowo
podpiwniczony, dach płaski. Modernizowany budynek znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. Prace związane z
realizacją przedsięwzięcia zostały pozytywnie uzgodnione z Zachodniopomorskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków
decyzją ZN.5142.13.2024.GP z dnia 02.02.2024 r.
W zakresie planowanej inwestycji przewiduje się następujące roboty:
a) Docieplenie ścian fundamentowych i ścian zewnętrznych budynku,
b) Wymiana stolarki drzwiowej bez naruszenia przegród zewnętrznych,
d) Wymiana obróbek blacharskich,
e) Wykonanie robót stolarskich i ślusarskich trejażu,
f) Naprawa instalacji odgromowej.
Wykonawca stolarki drzwiowej przed przystąpieniem do realizacji powinien sprawdzić wymiary zewnętrzne istniejących
drzwi w naturze i w miarę potrzeby korygować gabaryty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377615,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 674564,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 377615,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa MAR-NET Marcin Niezgoda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6741086050

7.3.3) Ulica: Dworcowa 9/1

7.3.4) Miejscowość: Kalisz Pomorski

7.3.5) Kod pocztowy: 78-540

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377615,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane