Druk materiałów reklamowych i firmowych dla Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie - powtórzone
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125687
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-28 12:14
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ecd8035-2547-48db-922a-49f20265055a
- Identyfikator
- 7390304325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125687 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Druk materiałów reklamowych i firmowych dla Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie - powtórzone
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510981641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 4
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-118
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@teatr.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatr.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ecd8035-2547-48db-922a-49f20265055a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Druk materiałów reklamowych i firmowych dla Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie - powtórzone2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ecd8035-2547-48db-922a-49f20265055a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027986/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Druk materiałów reklamowych i firmowych dla Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066859
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 05/AG/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę wykonania zadania polegającego na „Druku materiałów reklamowych i firmowych Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie”, zwanych dalej materiałami lub drukiem, wyszczególnionych w Formularzu asortymentowo-cenowy, stanowiącym załącznik
nr 1a do SWZ.
2. Ilości wskazane w „Szczegółowym wykazie elementów przedmiotu zamówienia”, są ilościami prognozowanymi. Zamawiający zastrzega, że zrealizuje nie mniej niż 30% prognozowanych ilości zapotrzebowania określonego w specyfikacji opisowo-ilościowej, co nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń wnoszonych przez Wykonawcę w stosunku do Zamawiającego.
3. Świadczenie usług odbywać się będzie sukcesywnie każdorazowo na podstawie pisemnego zlecenia Zamawiającego (mail). Zamówienie przekazywane będzie drogą mailową przez pracownika Biura Promocji i Edukacji z adresu e-mail: marketing@teatr.olsztyn.pl. Zlecenie określać będzie rodzaj, ilość i termin wykonania składników zamówienia.
4. Wszystkie materiały wskazane w „Szczegółowym wykazie elementów przedmiotu zamówienia” wykonywane będą na podstawie opracowanego przez Zamawiającego projektu lub
wg przekazanych przez niego wzorów.
5. Wykonawca zobowiązuje się wydrukować i dostarczyć na własny koszt zamówione materiały do siedziby Zamawiającego we wskazane przez Zamawiającego miejsce.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
7. Zamawiający odstąpił od podziału zamówienia na części. Podział zamówienia powodowałby nadmierne koszty wykonania zamówienia. Zamówienie nie może zostać podzielone na części ze względów technicznych, celowościowych i ekonomicznych, gdyż stanowi spójną całość. Druk materiałów przez jednego Wykonawcę gwarantuje również uzyskanie tej samej jakości dla każdego egzemplarza. Większa liczba egzemplarzy materiałów zlecana do wykonania jednemu Wykonawcy wpływa na możliwość uzyskania korzystniejszej ceny za wykonanie zamówienia.
8. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wypełniony Formularz asortymentowo-cenowy, który należy uzupełnić o wymagane informacje, stosownie według wzoru Załącznika nr 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260814,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317925,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260814,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAPA DRUK Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010224621
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260814,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |