Dostawa kruszyw z przeznaczeniem na remont dróg na terenie Gminy Radziłów
GMINA RADZIŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125726
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125726/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-28 12:25
- Lokalizacja
- Radziłów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72e0215e-e3f7-4ea5-b2db-808a960b9979
- Identyfikator
- 7191544050
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125726 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszyw z przeznaczeniem na remont dróg na terenie Gminy Radziłów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669737
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. 500-lecia 14
1.5.2.) Miejscowość: Radziłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-213
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradzilow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzilow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72e0215e-e3f7-4ea5-b2db-808a960b99791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kruszyw z przeznaczeniem na remont dróg na terenie Gminy Radziłów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72e0215e-e3f7-4ea5-b2db-808a960b9979
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125726
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030936/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa żwiru z przeznaczeniem na remont dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00039158
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.4.2025 AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem i rozładunkiem kruszywa naturalnego frakcji 0-31 mm w ilości 7 220 ton oraz mieszanki kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm w ilości 300 ton z przeznaczeniem do bieżącego remontu dróg położonych na terenie Gminy Radziłów w 2025 roku.
3.2. Szacunkowa ilość przedmiotu zamówienia wraz z lokalizacją dostawy:
a) Kruszywo naturalne frakcji 0-31 mm (żwir):
1) msc. Borawskie Awissa – ok. 220 t
2) msc. Brodowo – ok. 250 t
3) msc. Brychy – ok. 350 t
4) msc. Janowo - ok. 340 t
5) msc. Dębówka - ok. 220 t
6) msc. Karwowo – ok. 510 t
7) msc. Klimaszewnica - ok. 480 t
8) msc. Kieljany – ok. 220 t
9) msc. Łoje Awissa – ok. 500 t
10) msc. Mikuty - ok. 180 t
11) msc. Okrasin – ok. 570 t
12) msc. Racibory - ok. 430 t
13) msc. Rydzewo Pieniążek - ok. 350 t
14) msc. Radziłów I - ok. 330 t
15) msc. Radziłów II – ok. 330 t
16) msc. Sośnia – ok. 310 t
17) msc. Słucz – ok. 260 t
18) msc. Szlasy – ok. 260 t
19) msc. Wiązownica – ok. 310 t
20) do miejsc wskazanych każdorazowo przez Zamawiającego, położonych na obszarze Gminy Radziłów – ok. 800 t.
b) Mieszanka kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm:
1) do miejsc wskazanych każdorazowo przez Zamawiającego, położonych na obszarze Gminy Radziłów – ok. 300 t.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347376,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361447,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347376,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "KOP-TRANS" Waldemar Modzelewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450117127
7.3.3) Ulica: Łosewo 16
7.3.4) Miejscowość: Grajewo
7.3.5) Kod pocztowy: 19-200
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347376,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |