Świadczenie usług specjalistycznych, tj. psychologicznych i pedagogicznych na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125788
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125788/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-28 12:36
- Lokalizacja
- Choszczno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1da7db1-2a0a-46bd-8b7c-6e4c25faa5e4
- Identyfikator
- 5941430014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125788 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług specjalistycznych, tj. psychologicznych i pedagogicznych na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811783595
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 27a
1.5.2.) Miejscowość: Choszczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957652578
1.5.8.) Numer faksu: 957652578 wew. 121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprchoszczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcprchoszczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1da7db1-2a0a-46bd-8b7c-6e4c25faa5e41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług specjalistycznych, tj. psychologicznych i pedagogicznych na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1da7db1-2a0a-46bd-8b7c-6e4c25faa5e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125788
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035941/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Świadczenie usług specjalistycznych tj. psychologicznych i pedagogicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2025/PCPR/PZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług psychologaŚwiadczenie usługi polegać będzie na:
Prowadzeniu konsultacji w Punkcie Interwencyjno-Mediacyjnym „Pomoc Dziecku i Rodzinie” polegających na udzielaniu porad psychologicznych, pracy z rodzicami i dzieckiem z trudnościami.
Przeprowadzaniu badań psychologicznych dotyczących rodzin zastępczych i osób prowadzących rodzinne domy dziecka wskazanych przez PCPR o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka i sporządzania opinii zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny
i systemie pieczy zastępczej
Przeprowadzaniu badań psychologicznych kandydatom do pełnienia funkcji rodziny zastępczej wskazanej przez PCPR w kierunku możliwości zapewnienia odpowiednich warunków umożliwiających dziecku zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb, w tym rozwoju emocjonalnego, fizycznego i społecznego zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
Diagnozowaniu i sporządzaniu opinii o dzieciach umieszczonych w pieczy zastępczej wskazanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
Udziale w posiedzeniach Zespołów ds. Oceny Sytuacji Dziecka Umieszczonego w Rodzinie Zastępczej i sporządzania protokołów z opinii psychologa w trakcie trwania zespołu zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312320-8 - Usługi doradztwa
4.5.5.) Wartość części: 17610 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług pedagogaŚwiadczenie usługi polegać będzie na:
Prowadzeniu konsultacji w Punkcie Interwencyjno-Mediacyjnym „Pomoc Dziecku i Rodzinie”- udzielania porad pedagogicznych, pracy z rodzicami i dzieckiem z trudnościami
Przeprowadzaniu badań pedagogicznych dotyczących rodzin zastępczych i osób prowadzących rodzinne domy dziecka wskazanych przez PCPR o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka i sporządzania opinii zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny
i systemie pieczy zastępczej
Przeprowadzaniu badań pedagogicznych kandydatom do pełnienia funkcji rodziny zastępczej wskazanej przez PCPR w kierunku możliwości zapewnienia odpowiednich warunków umożliwiających dziecku zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb, w tym rozwoju emocjonalnego, fizycznego i społecznego zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
Diagnozowaniu i sporządzaniu opinii i o dzieciach umieszczonych w pieczy zastępczej wskazanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
Udziale w posiedzeniach Zespołów ds. Oceny Sytuacji Dziecka Umieszczonego w Rodzinie Zastępczej i sporządzania protokołów z opinii pedagoga w trakcie trwania zespołu zgodnie z zapisami ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312320-8 - Usługi doradztwa
4.5.5.) Wartość części: 13840 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części 1 Świadczenie usług psychologicznych w postępowaniu wpłynęły oferty:
Oferta nr 1 na kwotę 23352,00 zł
Oferta nr 3 na kwotę 35112,00 zł
Zaoferowana cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 17610,00 zł. Wobec faktu, że zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy pzp postępowanie zostaje unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23352 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35112 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części 2 Świadczenie usług pedagogicznych w postępowaniu wpłynęły oferty:
Oferta nr 1 na kwotę 20016,00 zł
Oferta nr 2 na kwotę 18720,00 zł
Oferta nr 3 na kwotę 23616,00 zł
Zaoferowana cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 13840,00 zł. Wobec faktu, że zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy pzp postępowanie zostaje unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18720 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23616 PLN
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |