Usługa nieregularnego przewozu osób dla 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Grudziądzu oraz jednostek wojskowych będących na jej zaopatrzeniu logistycznym- sprawa 2/2025
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125792
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-28 12:36
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76c5e41d-88e2-48e0-b956-55257f91b9b5
- Identyfikator
- 8762449139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125792 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa nieregularnego przewozu osób dla 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Grudziądzu oraz jednostek wojskowych będących na jej zaopatrzeniu logistycznym- sprawa 2/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340907277
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Czwartaków 3
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 261483290
1.5.8.) Numer faksu: 261483222
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 13wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.13wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10553901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa nieregularnego przewozu osób dla 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Grudziądzu oraz jednostek wojskowych będących na jej zaopatrzeniu logistycznym- sprawa 2/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76c5e41d-88e2-48e0-b956-55257f91b9b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00078730
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 453703,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa nieregularnego przewozu osób dla 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Grudziądzu oraz jednostek wojskowych będących na jej zaopatrzeniu logistycznym, zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego.
Instytucje i jednostki wojskowe na rzecz, których będzie realizowana usługa:
13 WOG przy ul. Czwartaków 3, Grudziądz;
CSLog w Grudziądzu przy ul. Bema 2 i Jagiełły 6; Grupa przy ul. Koszarowej 2;
Jednostka Wojskowa 3136 w Chełmnie przy Al. 3-go Maja 4 i Grubno;
Jednostka Wojskowa 1109 w Grudziądzu przy ul. Hallera 62;
Jednostka Wojskowa 3537 w Brodnicy przy ul. Czwartaków 1.
Jednostka Wojskowa 1523 Inowrocław – Skład Grudziądz, ul. Legionów 52 w Grudziądzu;
WCR Brodnica, ul. Królowej Jadwigi 4.
Zakres wykonywania usługi:
1) Usługa winna obejmować przewóz osób:
przejazd autobusu po drogach na terenie kraju RP (z uwzględnieniem postojów),
przejazdu pojazdu typu bus pasażerski (osobowy) na terenie kraju RP (z uwzględnieniem postojów).
2) Zakres podstawowy: usługi będą świadczone przez Wykonawcę sukcesywnie, według potrzeb i na podstawie zgłoszeń Zamawiającego w okresie obowiązywania niniejszej umowy;
Podane ilości kilometrów i roboczogodzin są wielkościami prognozowanymi zależnymi od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonanie usługi będzie następowało sukcesywnie do wysokości faktycznych potrzeb w okresie obowiązywania umowy na podstawie zgłoszeń Zamawiającego do kwoty 245.000,00 zł brutto.
Szacowany zakres ilościowy:
przejazd jednego autobusu na odcinku 1 km = 21.000km
przejazd jednego busa na odcinku 1 km. = 763km
postój jednego autobusu w dyspozycji Zamawiającego przez 1 godzinę = 54h
postoju jednego busa w dyspozycji Zamawiającego przez 1 godzinę = 9h
Zamawiający gwarantuje realizację usługi nie mniejszą niż w wielkości 70% wykazanej powyżej wartości brutto.
Powyższy zakres stanowi zakres podstawowy realizacji umowy, który może zostać zwiększony o zakres opcjonalny zależny od potrzeb Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186565,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1393005,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186565,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTO LIPNICKI Sp. z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7411512573
7.3.3) Ulica: Żeromskiego 43
7.3.4) Miejscowość: Morąg
7.3.5) Kod pocztowy: 14-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 490000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Usługi transportu będą realizowane w sposób sukcesywny, na podstawie składanych zleceń, w okresie ok. 10 miesięcy i 1-tygodnia od dnia zawarcia umowy do wyczerpania się środków przeznaczonych na realizację umowy, nie później jednak niż do dnia 31.12.2025 r.Wartość umowy tj. 490 000,00 zł, obejmuje zakres podstawowy - 245 000,00 zł oraz zakres opcjonalny - 245 000,00 zł.
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |